Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko


Rekreační středisko

Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         
Fitness centrum

Novinky emailem

 

Ceny za týdenní pobyt - včetně plné penze, ubytování

a všech atrakcí v areálu !!!
Pobyty jsou nabízeny formou balíčku - nelze je měnit.
NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ sobota-sobota
V našem rekreačním středisku se nestanuje

Ceník Pod stepí-Termíny a ceny 2019

Termíny pro rok 2019:
NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ SOBOTA-SOBOTA
     

Mimo sezónu


 

   

 

Hlavní sezóna

29.6.-6.7.

6.7.-13.7.

13.7.-20.7.

20.7.-27.7.

 

27.7.-3.8.

3.8.-10.8.

10.8.-17.8.

17.8.-24.8.

24.8.-31.8.

 

NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ SOBOTA-SOBOTA

Ceny za týdenní pobyt - včetně plné penze, ubytování a všech atrakcí v areálu:                                           Ceník na sezónu 2019:

 

Mino sezónu

Hlavní sezóna

Dospělá osoba

         2.699,-

3.099,-

Dítě do 12let

         2.299,-

2.599,-

Dítě do 4let

         1.799,-

2.099,-

Dítě do 2let

         zdarma

zdarma

Věkové hranice u dětí jsou počítány DO věku dítěte, ne včetně

Platba za pobyt                       

Prvních 50% se platí vždy do 14 dnů nebo dle data uvedeného na potvrzení rezervace . Vaše rezervace nabývá platnost po zaplacení zálohy v daném termínu. Pokud vaši platbu neobdržíme nejpozději do 3 týdnů od rezervace, vaše místo bude poskytnuto náhradníkovi. Zbývajících 50% se platí vždy nejpozději do data uvedeného na potvrzení rezervace.  Platit můžete složenkou nebo převodem z účtu, zálohově nebo samozřejmě lze i jednorázově. Při platbách i jiné komunikaci je NUTNÉ uvádět variabilní symbol uvedený na potvrzení rezervace.      

V případě, že vám přispívá zaměstnavatel a potřebujete fakturu nebo potvrzení o pobytu, je potřeba zavolat ihned, dříve než něco zaplatíte. Zpětné faktury s nutností storno nemůžeme vystavit.
Faktura - daňový doklad, který bude proplacen z účtu vašeho zaměstnavatele na náš, v tom případě je potřeba znát název, adresu, ičo, dič, zda na faktuře mají figurovat všichni členové rodiny nebo jen vy (data narození) a částku kterou budeme fakturovat               nebo stačí                                                                                                                        Potvrzení o pobytu - kdy zaměstnavatel přispívá přes pokladnu přímo vám v hotovosti a tudíž mu stačí pouze naše potvrzení, že jste na pobytu byl.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Cestovní pojištění - GENERALI Pojišťovna                                                                                                            Vážení klienti, součástí ceny za pobyt není cestovní pojištění. Pokud máte zájem, zajistěte si pojistnou smlouvu pro případ storna.                                                                                                                                                                                       Příklad - cena za pobyt cca 3000,-/os - cena pojištění pro případ storna cca 100,-/os - v případě uplatnění pojistky dostanete zpět 80% ceny pobytu.                                                                                                                                                              Pojištění musí být sjednáno před uhrazením 100% částky za pobyt - nejlépe po uhrazení zálohy a před zaplacením doplatku.                                                                                                                                                                                     Všeobecné smluvní podmínky najdete na www.generali.cz                                                                       

Formulář pojištění   

Vážení klienti, vzhledem k tomu, že budete ubytováni v panenské přírodě není možné zabránit situacím jako - setkání s myškou, pavoukem či mravenci a není vždy možné po ránu hlídat všechny kačeny, aby nepřistáli na ploše bazénu:o) Do pokojů se vám budou myšky a mravenci stěhovat v případě, že budete mít obytné prostory zásobeny jídlem a sladkým pitím. Tyto situace nemohou být součástí případné reklamace a nebude na ně brán zřetel. Děkujeme za pochopení.