Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko


Rekreační středisko

Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         
Fitness centrum

Novinky emailem

 

Ubytování

Středisko FIOLA má dva druhy ubytování a dvě rozdílné ceny za osobu.

Možnost ubytování v chatičkách / v ceníku cena před lomítkem/ bez sociálního zařízení - to je společné na hlavní budově-5x pro muže a 5x pro ženy, jak sprchy tak toalety.
Teplá voda a sprchy jsou rekreantům k dispozici po celých 24 hodin.    

Možnost ubytování v chatách s vlastním sociálním zařízením a miniledničkou / v ceníku cena za lomítkem/
V těchto chatách musí být ubytovány minimálně 4 platící osoby - jinak se doplácí 2599,-Kč.

Povlečení dostanete u nás.
Všechny chatky a chaty jsou postaveny v řadě podél louky takže je z nich přehled po celém areálu.

V chatičkách ani v chatách se během pobytového týdne neuklízí. Ve všech chatách i chatičkách přísný zákaz kouření.

Děti ve věku do 2let - zdarma - jsou bez nároku na lůžko a lůžkoviny

Vážení klienti, žádáme vás, aby jste prosím akceptovali a dodržovali pravidla:
1.zákaz stavění párty stanů na louce - postavit je můžete mezi chatky, pokud s tím budou sousedé souhlasit
2.zákaz zapojování větších elektrických spotřebičů v chatkách i chatách - mikrovlnné trouby, elektrické grily, chladící zařízení k vlastnímu výčepu atd. - do střediska se nesmí vozit vlastní sudové pivo
3.žádáme vás, aby jste neodnášeli nádobí z jídelny a jakékoliv sklo z baru-poté může nastat situace, že vám nebudeme mít do čeho nalít a připlatíte si za kelímky nebo si nebudete mít čím zamíchat kávu
4.po 23°°hod  noční klid mezi chatkami - později se můžete bavit v baru - jukebox se po 23°° hod pouští maximálně na hlasitost 40 - čas zavření baru záleží na obsluze

Prosíme Vás, aby jste si uvědomili, že jedete do rekreačního střediska, kde jsou na dovolené mimo jiné i rodiny s dětmi, které nechtějí být celou noc vzhůru. Berte na sebe prosím vzájemně ohledy. Děkujeme za pochopení, vstřícnost a ochotu se přizpůsobit. :o))

Návštěvy
Návštěvy v našich střediscích bohužel nejsou možné. Jediná vyjímka se vztahuje na osobu (manžela apod), která nemůže zůstat s rodinou celý týden a přijede pouze když je to možné. Tato osoba se vždy při příjezdu nahlásí na baru, zaplatí příslušný poplatek a dostane identifikační pásek pro návštěvy.

Osoba musí být vždy dopředu nahlášena a domluvena.
S návštěvou v žádném případě  nesmí přijet pes. Do střediska mají vstup pouze rekreanti nebo osoby nahlášené, ostatní jsou vykázáni. Snažíme se tak ochránit vaše soukromí i majetek.                                                                           
Prosím, aby případné návštěvy pochopily, že se vždy musí nahlásit na baru, aby dostaly identifikační pásek - jiný, než mají klienti na celý týden a aby byly všechny případné návštěvy srozumněny s částkou, kterou uhradí na baru. Pokud případné návštěvy nechtějí akceptovat naše pravidla a naše podmínky, ať nejezdí. Vyhneme se tak zbytečným konfrontacím a nedorozumění. Děkujeme za pochopení :O)))

Pobyt psů
Jsme jeden z mála takovýchto areálů kam smí v letní sezóně pes. Pobyt se psy je povolen, ale omezen. Pokud vašeho mazlíčka opravdu nemáte kde ubytovat a musíte ho vzít s sebou je potřeba zavolat a domluvit se, v žádném případě to není samozřejmost. Hlavně se obracíme na majitele bojových a větších plemen, ze kterých mají ostatní lidé větší strach - pokud svého psa vezmete s sebou bude muset chodit neustále na vodítku a s košem. I ostatní jakkoliv velcí pejsci musí být neustále na vodítku. Nesmí se pohybovat volně po areálu, nesmí zůstat přivázaní nikde bez vašeho dozoru, tak aby se k nim mohlo dostat dítě(ani dospělý). Pes nesmí do hlavní budovy- do jídelny, na sociální zařízení, do bazénu a do pískoviště.
Platba za pobyt pejsků 210,-kč/týden - platba proběhne na místě v den příjezdu. Děkujeme za pochopení.

Zálohový poplatek za pobyt psů - výše zálohy činí 500,-Kč a bude od vás požadována v den příjezdu, zároveň s potvrzením od veterináře o vnějších parazitech(blechy, svrab atd) a očkovacím průkazem(vzteklina). Pejsci do 3 měsíců bez naočkované vztekliny k nám bohužel nesmí.

Záloha vám bude vrácena v případě, že váš pes bude neustále na vodítku, nebude viděn(personálem nebo jiným rekreantem), že jen tak pobíhá nebo se dokonce vyprazdňuje v areálu - venčení probíhá za plotem, pokud se tak stane uvnitř, musí být po něm uklizeno. V případě konfliktů, budeme "nuceni" zrušit pobyty se psy.