Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko


Rekreační středisko

Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         
Fitness centrum

Novinky emailem

 

Ubytování

Středisko Pod Stepí má ubytování na hlavní srubové budově nebo na třech vedlejších zděných chatách - všechny jsou přízemní.

Na hlavní budově jsou 4lůžkové, 2lůžkové a 5ti lůžkový pokoj. 5ti lůžkový pokoj je jediný, který má normální postele, jinak jsou všude palandy.

V zadní části hlavní budovy jsou společné sociálky, 5x pro muže a 5x pro ženy jak sprchy(dvojboxy) tak toalety. V přední části budovy je jídelna, výdejna a bar.

Pokoje na hlavní budově jsou otočeny buď na jihovýchod (výhled na dětské hřiště a bazén) nebo na severozápad.

Vedlejší zděné chaty jsou odsunuty asi 80m od té hlavní a je tam poměrně větší klid. Zděná chata je rozdělena na dvě části a v každé je jedna samostatná zamykatelná sociálka- sprcha, wc, umyvadlo.

Povlečení dostanete u nás.
Všechny pokoje jsou obloženy dřevem a mají srubový ráz. Přísný zákaz kouření ve všech pokojích.     

V pokojích se během pobytového týdne neuklízí, jen vám vysypeme koš, když ho postavíte před svůj pokoj.
V obsazených pokojích může zůstat volné pouze 1lůžko(ve 4 a 5ti lůžku), které se nehradí. Jinak činí doplatek 2099-Kč

Děti ve věku do 2let -zdarma - jsou bez nároku na lůžko a lůžkoviny

Vážení klienti, žádáme vás, aby jste prosím akceptovali a dodržovali pravidla:
1. zákaz zapojování větších elektrických spotřebičů ve všech pokojích - mikrovlnné trouby, elektrické grily, chladící zařízení k vlastnímu výčepu atd. - do střediska se nesmí vozit vlastní sudové pivo
2.žádáme vás, aby jste neodnášeli nádobí z jídelny a jakékoliv sklo z baru na pokoje- poté může nastat situace, že vám nebudeme mít do čeho nalít a připlatíte si za kelímky nebo si nebudete mít čím zamíchat kávu
3.po 23°°hod noční klid ve venkovních prostorách střediska - později se můžete bavit na baru - jukebox se po 23°°hod pouští maximálně na hlasitost 40 - čas zavření baru záleží na obsluze
4.jakákoliv návštěva musí být dopředu nahlášena a ihned po jejím příjezdu na baru uhrazena částka vypočítaná obsluhou baru  - danný ceník je vyvěšený v prostorách baru

Prosíme Vás, aby jste si uvědomili, že jedete do rekreačního střediska, kde jsou mimo jiné i rodiny s dětmi, které nechtějí být celou noc vzhůru. Berte na sebe prosím vzájemně ohledy.
Děkujeme za pochopení, vstřícnost a ochotu se přizpůsobit :o))

Návštěvy
Návštěvy v našich střediscích bohužel nejsou možné. Jediná vyjímka se vztahuje na osobu (manžela apod), která nemůže zůstat s rodinou celý týden a přijede pouze když je to možné. Tato osoba se vždy při příjezdu nahlásí na baru, zaplatí příslušný poplatek a dostane identifikační pásek pro návštěvy.
Osoba musí být vždy dopředu nahlášena a domluvena
S návštěvou v žádném případě nesmí přijet pes. Do střediska mají vstup pouze rekreanti nebo osoby nahlášené, ostatní jsou vykázáni. Snažíme se tak ochránit vaše soukromí i majetek.

Prosím, aby případné návštěvy pochopily, že se vždy musí nahlásit na baru, aby dostaly identifikační pásek - jiný, než mají klienti na celý týden a aby byly všechny případné návštěvy srozumněny s částkou, kterou uhradí na baru. Pokud případné návštěvy nechtějí akceptovat naše pravidla a naše podmínky, ať nejezdí. Vyhneme se tak zbytečným konfrontacím a nedorozumění.   Děkujeme za pochopení :O)))

Pobyt psů
Jsme jeden z mála takovýchto areálu kam smí v letní sezóně pes. Pobyt psů je povolen, ale omezen. Pokud vašeho mazlíčka opravdu nemáte kde ubytovat a musíte ho vzít s sebou je potřeba zavolat a domluvit se, v žádném případě to není samozřejmost. Hlavně se obracíme na majitele bojových a větších plemen, ze kterých mají ostatní lidé větší strach - pokud svého psa vezmete s sebou bude muset chodit neustále na vodítku a s košem. I ostatní jakkoliv velcí pejsci musí být neustále na vodítku. Nesmí se pohybovat volně po areálu, nesmí zůstat přivázaní nikde bez vašeho dozoru, tak aby se k nim mohlo dostat dítě(ani dospělý). Pes nesmí do hlavní budovy - do jídelny, na sociální zařízení, do bazénu a do pískoviště. Platba za pobyt pejsků 210,-kč/týden. Platba proběhne na místě v den příjezdu. Děkujeme za pochopení.

Zálohový poplatek za pobyt psů - výše zálohy činí 500,-Kč a bude od vás požadována v den příjezdu , zároveň s potvrzením od veterináře o vnějších parazitech(blechy, svrab atd) a očkovacím průkazem(vzteklina). Pejsci do 6měsíců bez naočkované vztekliny, k nám bohužel nesmí.

Záloha vám bude vrácena pouze v případě, že váš pes bude neustále na vodítku, nebude viděn (personálem, nebo jiným rekreantem), že jen tak pobíhá nebo se dokonce vyprazdňuje v areálu - venčení probíhá mimo areál, pokud se tak stane uvnitř, musí být po něm uklizeno. V případě konfliktů, budeme "nuceni" zrušit pobyty se psy.